Czytelniku! Idą zmiany…. Na lepsze!

w Ogólne przez

Idą zmiany. Blog Przegląd Spadkowy, który prowadziła mec. Magdalena Pledziewicz od kilku miesięcy spowiła stagnacja. Przestały pojawiać się publikacje, a odpowiedzi na komentarze były pisane sporadycznie i hurtowo. Powodem tego stanu rzeczy był fakt, że wszyscy łącznie z Magdą byliśmy zaangażowani gdzie indziej. Tworzyliśmy portal pomocy dłużnikom Przedawnienie Długu. W tym czasie zabrakło już sił i determinacji, żeby dalej pisać na tym Blogu.

Prowadząc przedawnienidlugu.pl sporo się nauczyliśmy i wyciągnęliśmy wnioski. Nasze doświadczenie postanowiliśmy przenieść również na ten Blog.

Na chwilę obecną Przegląd Spadkowy odwiedza już prawie 400 osób dziennie . Artykuły są chętnie czytane i komentowane. Kliknijcie na wykres poniżej, a  sami się przekonacie.

Liczba wejść

Nie chcieliśmy zamykać Bloga, a jednocześnie taki stan rzeczy nie mógł się przecież utrzymywać. Wpisy trzeba aktualizować zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym, muszą pojawiać się nowe ciekawe treści.

Wpadliśmy na następujący pomysł – wykorzystamy nasze doświadczenie  i  przekształcimy Blog w Portal.

Blog, portal, ale co się zmieni?

No właśnie zmieni się sporo.

  • Ściągniemy do tworzenia publikacji innych specjalistów, więc publikować będzie kilka osób.
  • Założę Fanpage na Facebooku (tu umieszczę link jak już będzie X).
  • Lekko przebudujemy stronę internetową
  • Pojawią  się nowe ulepszenia dla wzorów dokumentów (jeszcze nic nie zdradzę…)

To tak pokrótce i nie ukrywam, że ten wpis jest  tu też po to, żeby w końcu to zrobić… Wiecie jak to jest,  jak się coś ogłosi publicznie to już nie ma odwrotu.

Zmiany będą następować przez następne kilka tygodni.

Pozdrawiam

Tags:

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*